תקשור

על מנת להמחיש את יכולותיי אין טוב יותר מסיפור אמיתי על מנת לחזק את תחושת הביטחון שלכם.
סיפור אחד מיני סיפורים רבים מחווית תקשור. הוזמנתי בפעם הראשונה לביתם לסעוד עימם ארוחת ערב
בסיום קבלת קהל בדרום הארץ, הגעתי אליהם בהזמנה אישית. משפחת ב' אנשים נהדרים ונפלאים יקרים מאוד.
הכרתי את אבי המשפחה ואת רעייתו ואת ילדיהם ואת הורי רעיתו ניגשנו ליטול ידיים בירכתי המוציא והתחלנו לסעוד ותוך כדי הארוחה עומדת מצד ימין שלי "נשמה" צעירה שמפריעה לי בצורה עדינה בארוחה ומתחילה לבקש ממני להעביר את המסרים
לאב המשפחה ומיד אני שואל אותו אדון נכבד מחילה שאני מפריע בזמן הסעודה האם אתה מכיר בחורה בשם ס' שכבר לא איתנו?
כל המשפחה מיד הרימו את הראש והביטו בי ובו בהפתעה מוחלטת בלי להבין איך הגעתי לאותה ניפטרת, והוא מיד ענה בהתרגשות אכן כן סיפור ארוך היה איתה ,מיד אני מבקש ממנו לא לומר כלום כי לנשמה יש מס' דברים להעביר עבורך.
ראשית נתנה לי פרטים מדוייקים שלה ושל בני משפחתה ומיד המשיכה בפרטיים אישיים שרק הוא והיא ידעו
עוד הוסיף כי הניפטרת הסתלקה מהעולם לפני 20 שנה. ואז ביקשה ממני הניפטרת לשאול אותו היכן הארנק שנתנה לו ביום הסתלקותה מהעולם במעלית של בית החולים כאשר ביקשה ממנו לשמור עליו עד כאשר תחזור? ועוד גם ציינה כי היה לה הרגשה לא טובה לגבי הניתוח ,הגבר מיד קם ורץ לחדרו להוציא ולהציג שאכן הארנק עדיין שמור כמובן הניפטרת נתנה פרטים אישיים שיש בארנק ורק הגבר ואישתו ידעו מה יש בארנק כמובן כולם שם נשארו בפה פעור כמובן לא יכלו למנוע מהדמעות לזלוג מעינייהם, הגבר קיבל מסרים מהאישה שאהב בצעירותו ,הניפטרת העבירה לו מסרים שהחזירו אותו ל20 שנה אחורה ואף ביקשה ממנו שימסור לאימה שהיא עם אבא למעלה שומרים עליה ודואגים לה ואוהבים אותה ועוד הוסיפה ואמרה לו שהיא שמחה שהחברה שלה זאת אישתו ואכן עשה החלטה נבונה וביקשה מרעייתו לשמור על בעלה. כעבור שעה וחצי לאחר כל קבלת המסרים מהניפטרת היא הלכה כמובן כל המשפחה הייתה נרגשת מהערב הזה, הבעל היה עצוב ומאושר כאחד התחושות היו מבולבלות עבורו אך חווה חוויה מרגשת ושונה. סיימנו את ארוחת הערב הודיתי למשפחה היקרה וכך הסתיים ערב מרגש ונעים.
המאיר לבריות

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
טלפון 053-4965499