אודות

זהו סיפורו האישי של המאיר לבריות...

הסיפור שלי החל כבר מאז שנולדתי. בזמן הלידה שהיתה קשה מאוד, נגלה לעיניה של אימי ז"ל רבי מאיר בעל הנס שאמר לה כי הילד הילד הזה שיגיח לעולם הזה ייצא בנס ותקראי לו מאיר על שמי.

אמי ז"ל התברכה ביכולות אדירות לראות ולדבר עם צדיקים כגון: הרב בבא סאלי, רבי מאיר בעל הנס, שמעון בר יוחאי ועוד הרבה צדיקים. כשהגעתי לגיל 12, התחלתי לראות נפטרים ולקרוא אותם, חשבתי אז לתומי שכולם רואים אותם. פחדתי והיססתי לשאול אנשים שיחשבו כי אולי אני משוגע .
קיבלתי מסרים מנפטרים והתעלמתי. רק אחרי מס' שנים הבנתי שהם היו נפטרים.

הדרך האישית ובכלל בכל מהלך בחיים שלי שנעשו על ידי הכוונה. לדוגמא: קיבלתי מסר לא ללכת לבית הספר ולא הלכתי, אז גיליתי כי חבר שהלכנו אליו יחד לבית הספר נדרס.

אמי ז"ל היתה אומרת לי שבכל פעם שיש לך מצוקה ואתה צריך עזרה.
תקרא לרבי מאיר 3 פעמים ענני, ענני, ענני אלהא דרבי דמאיר ... ותינצל מכל רע.

בגיל 17 קיבלתי רישיון נהיגה, נהגתי ברכב, ירדתי בירידות של סדום. נסעתי במהירות וגלשתי לנתיב הנגדי באחד הסיבובים ראיתי רכב בא ממולי , קיבלתי החלטה באותה שנייה. במקום להתנגש חזיתית לשבור את ההגה ואז נפלתי לתוך תהום ... צעקתי ענני ענני , ענני אלהא דרבי דמאיר..... הרכב נעצר בסוף התהום הפוך ועולה באש. אני יצאתי בנס בריא ושלם ללא שריטה.
בגיל 21 החלטתי להתחיל ללא חשש לשאול אנשים שאלות שעליהם אני מקבל מסרים. ככל ששאלתי יותר אנשים כולם היו יותר בתדהמה וכמות האנשים גדלה.

כך הבנתי במה ניחנתי, ואיזה כוחות יש לי.

בלילות הייתי מוצא את עצמי לבד בבית יושב עם נפטרים. ומנהל עימם שיחות, הגעתי למצב שהייתי מצטט באינטרנט בכל מיני אתרים עוד לפני שהיו מצלמות למחשבים, מדבר עם אנשים ומקבל עליהם מסרים מבלי לראותם ולהכיר אותם... הם היו בתדהמה אדירה.

כך התחלתי להיחשף לכוחות שלי ולהתחיל לתת לאנשים ייעוץ והכוונה בכל הנושאים: פרנסה, זוגיות, פוריות וכו'. כל השנים הכוונתי ועזרתי בסתר .
כשאמי ז"ל נפטרה, מיד בתום חודש היא הגיעה אליי בלילה, העירה אותי משנתי, שוחחה עמי והעבירה לי מסר לעזור לכל האנשים שיש להם בעיות. בזכות הכוחות שלי אמי נתנה לי את האישור והברכה לעזור ללא סתר, כדי שיידעו ויכירו את היכולות שלי!

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
טלפון 053-4965499